انیمیشن صنعتی2020-12-25T13:19:09+03:30

طراحی قطعات صنعتی و رندر 360 درجه ، طراحی و ساخت انمیشن صنعتی با کیفیت بالا

طراحی و تولید انمیشن صنعتی ، انیمیشن سه بعدی صنعتی و رندر قطعات صنعتی با کیفیت بسیار بالا

ساخت تیزر تبلیغاتی سه بعدی و انیمیشن های تجاری صنعتی

[ratings]

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100  (24 ساعته)

goldicon2 - انیمیشن صنعتی

نمونه انیمیشن صنعتی

goldicon - انیمیشن صنعتی

طراحی و ساخت انیمیشن صنعتی سرویس خواب به صورت انیمیشن 3d ، با رندر بالا جهت نمایش بهتر محصولات

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100  (24 ساعته)

انیمیشن صنعتی شیرآلات

goldicon - انیمیشن صنعتی

انیمیشن سه بعدی صنعتی مینی چیلر ساران

goldicon - انیمیشن صنعتی

انیمیشن سه بعدی 3d در واقع یکی از بهترین و موثر ترین روشها برای نمایش محصولات و تولیدات صنایع می باشد و در حال حاضر به طور موثر جهت تبلیغات و معرفی محصولات صنعتی به کار می رود. در مجموعه بسی گرافیک طراحی سه بعدی محصول و متریال دهی دقیق و با کیفیت به همراه نورپردازی و رندر نهایی محصول جهت نمایش جزئیات و امتیازات محصولات شما به کار می رود.

ساخت انیمیشن صنعتی

goldicon - انیمیشن صنعتی

انیمیشن سه بعدی ساختمانی

goldicon - انیمیشن صنعتی

طراحی 360 درجه تختخواب کودک

goldicon - انیمیشن صنعتی

رندر سه بعدی و رندر 360 درجه چه تفاوتهایی دارند؟

به طور کلی می توان گفت که رندر سه بعدی فرایندی برای تولید تصویری است که براساس داده های سه بعدی ساخته شده است. در این فرآیندی یک مدل از طریق رندر غیر فتورئالیستی یا با شبیه سازی های دیگر برای دریافت تصاویر فتورئالیستی، به یک تصویر تبدیل می شود. برای انجام تمامی مراحل رندر سه بعدی، به طور کلی از یک گرافیک رایانه یا نرم افزار سه بعدی استفاده می شود.

مهمترین کاربرد طراحی سه بعدی در معماری

از مهمترین حوزه هایی که طراحی سه بعدی در آن نقش فعال و موثر دارد معماری است. این ابزاری مناسب به روز و با عملکردی عالی و قابل فهم برای همه افراد با هر سطح دانشی به شمار می رود. استفاده از طرح های سه بعدی در معماری، ضمن نشان دادن نقاط قوت و ضعت، با پیشگیری از خطاهای، در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

آشنایی با نرم افزار های مهم مدلسازی صنعتی

نرم افزارهای مدلسازی صنعتی طیف وسیعی از کاربردها را شامل می شود، از ایده پردازی سریع و ارائه، گرفته تا تجسم، توسعه پروژه های تعاملی و بازی با ایده های شما تا شما را از مرحله طراحی تا ساخت هدایت کند. این نرم افزار ها از قیمت رایگان تا هزینه هزاران دلاری متفاوت هستند، بنابراین می توانید ابزارهای طراحی صنعتی را در بودجه خود بیابید.

مدلسازی محصول ابزار حمایتی در فرآیند طراحی و توسعه محصولات

در مدلسازی محصول یک مدل می تواند در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلفی ارائه شود. تأکید بر این نکته مهم است که یک مدل دنیای واقعی نیست بلکه صرفاً یک ساختار انسانی است که به ما در درک بهتر سیستم های دنیای واقعی کمک می کند. بطور کلی همه مدل ها دارای یک ورودی اطلاعات، یک پردازنده اطلاعات و یک نتیجه از نتایج مورد انتظار هستند.

مهمترین کاربرد طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی در دنیای امروزی، یعنی فرآیند استفاده از نرم افزار برای ایجاد یک نمایش ریاضی از یک شی یا شکل ۳ بعدی. شیء ایجاد شده یک مدل سه بعدی نامیده می شود و این مدل های ۳ بعدی برای طراحی کامپیوتری استفاده می شود. طراحی سه بعدی در صنایع مختلف برای کمک به هنرمندان استفاده می شود.

اهمیت رندر قطعات صنعتی

ارائه تصویر بر اساس داده های بعدی از مدل 2D یا 3D (مدل هایی که به صورت دسته جمعی می توانند در یک صحنه باشند) با استفاده از برنامه های رایانه ای را می توان رندر نامید. معمولا صحنه هایی که رندر از آن تهیه می شود، شامل اشیاء تعریف شده با یک زبان و ساختار یکسان هستند.

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

طراحی و اجرای انواع پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های تولیدی و تجاری مهمترین فعالیت ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی از محصولات و خدمات شما ، طراحی کاتالوگ های خلاقانه و زیبا برای معرفی هر چه بیشتر شما و همچنین طراحی سایت و معرفی شما در صدر نتایج گوگل برای کسب حداکثر رضایت شما هدف اصلی ما می باشد.

goldicon2 - انیمیشن صنعتی

همین الان تماس بگیرید !

پاسخگویی 24/7 :  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021

دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 19

goldicon - انیمیشن صنعتی

Go to Top