طراحی کاتالوگ2022-10-19T16:37:50+03:30

طراحی کاتالوگ

تلفن مشاوره و استعلام قیمت  09128886100  (24 ساعته)

Catalog02 - طراحی کاتالوگ

تلفن مشاوره و استعلام قیمت  09128886100  (24 ساعته)

Catalog03 - طراحی کاتالوگ

تلفن مشاوره و استعلام قیمت  09128886100  (24 ساعته)

goldicon - طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ حرفه ای ویترین ارائه محصولات و خدمات شماست. طرح های یونیک و خاص با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا. طراحی کاتالوگ صنعتی با ارائه موکاپ و نسخه کاتالوگ دیجیتال جهت ارائه در سایت.

طراحی حرفه ای مطابق با نظرات شما و بدون محدودیت ویرایشات.

تبلیغات حرفه ای در طراحی کاتالوگ خلاقانه همواره موثرترین روش جهت معرفی صنایع و تجارت های درحال رشد و توسعه یافته می باشد. استفاده از ایده های نوین ، راهکارهای تبلیغاتی بدیع و خلق آثار هنری یکتا و خاص باعث افزایش محبوبیت یک برند تجاری و اعتبار بخشی هر چه بیشتر خواهد شد. از این روست که اکثر شرکت ها و مشاغل همواره در تلاش برای استفاده از مدرن ترین و متفاوت ترین سبک های تبلیغاتی جهت ارائه هر چه بهتر خدمات خود می باشند. گروه بسی گرافیک با تجربه ای بیش از 15 سال و بهره گیری از تیم فنی توانمند کوشیده است تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی در بسی گرافیک با طرح هایی متمایز جهت بیشترین میزان تاثیر در بیننده صورت خواهد گرفت.

طراحی کاتالوگ چیست؟

آیا شما نیز به دنبال کاتالوگ برای معرفی محصولات و خدمات شرکت خود هستید؟ آیا می دانید که اصلی ترین و مهمترین ویژگی های مربوط به طراحی کردن کاتالوگ کدام می باشد؟ از شما می خواهیم که این مقاله را تا انتها همراهی کرده و از این طریق به بهترین اطلاعات نیز دسترسی لازم را داشته باشید.

کاتالوگ ها به ابزارهایی گفته می شود که شرکت ها و کسب و کارها به کمک آن می توانند به راحتی و به بهترین شکل ممکن اقدام به معرفی محصولات و خدمات خود داشته باشند. کاتالوگ بایستی از صفحه آرایی بسیار بی نظیری نیز برخوردار باشد تا بتواند توجه و نظر مشتریان خود را به دست آورد. شما می توانید مهمترین و اصلی ترین اطلاعات را به کمک همین رسانه ی تبلیغاتی در اختیار مشتریان خود قرار دهید. البته توصیه می شود که طراحی کاتالوگ مد نظر خود را به دست افراد کاربلد در این زمینه بسپارید تا بتوانید از بهترین و موثرترین این محصولات نهایت استفاده را داشته باشید.

در واقع می توان گفت که کاتالوگ ها یکی از بهترین پل ارتباطی میان شما و مشتریان بوده که شما می توانید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده لازم را داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که کاتالوگ می تواند مدت زمان بسیار طولانی در نزد مشتریان شما باقی مانده و به شکل مکرر مورد مطالعه آنها واقع شود.

به همین جهت توصیه می شود که در طراحی کردم کاتالوگ حتما حساسیت بسیار زیادی را به خرج دهید تا بتوانید تاثیرگذاری بسیار بالایی را در جلب توجه مشتریان به سوی محصولات خود داشته باشید. مشتریان وقتی اطلاعات بسیار دقیق و کاملی را از محصول و خدمات شما به دست آورند، می توانند با اشتیاق بیشتری اقدام به خرید و استفاده نیز داشته باشند؛ بنابراین این فرصت طلایی را از دست ندهید و هم اکنون برای تهیه و طراحی بهترین انواع کاتالوگ ها اقدام کنید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد اصولی که در طراحی کردن یک کاتالوگ خوب بایستی به آن توجه کرد، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

ویژگی های یک کاتالوگ خوب

اگر می خواهید که یک کاتالوگ از تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار باشد، بایستی از یک سری ویژگی های بی نظیر پیروی نماید. در واقع کاتالوگ نیازمند رعایت کردن یک سری از اصلی ترین و ضروری ترین ویژگی ها می باشد که توصیه می شود که به این آیتم ها توجه بسیار بالایی را داشته باشید. از بارزترین و اصلی ترین ویژگی های مربوط به طراحی کاتالوگ می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–         بایستی دسترسی به مطالب بسیار راحت تر باشد

–         سعی کنید توضیحات کاملی را در خصوص محصولات بیان کنید

–         حتما از تصاویر و عکس های بسیار باکیفیت و بزرگ در کاتالوگ خود استفاده نمایید

–         به کیفیت کاغذ و چاپ کاتالوگ توجه ویژه ای را داشته باشید چرا که قرار است به مدت طولانی در نزد مشتریان شما باشد.

–         از رنگ بندی بسیار جذاب و بی نظیر در طراحی کردن کاتالوگ های خود استفاده کنید تا بیشترین تاثیرگذاری را در جلب نظر مشتریان شما داشته باشد.

تمام طراحان کاتالوگ بایستی به این ویژگی ها آگاهی لازم را داشته باشند تا بتوانند یکی از باکیفیت ترین و بی نظیرترین این ابزارهای تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهند.

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی کاتالوگ

جالب است بدانید که امروزه برای طراحی کردن موفق آمیزترین انواع کاتالوگ ها از بهترین و پیشرفته ترین انواع نرم افزارها استفاده می کنند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن محصولات شما را معرفی کرده و توجه مشتریان بالقوه را جذب نمایند. بد نیست که شما نیز در خصوص این نرم افزارها یک سری از مهمترین و اصلی ترین اطلاعات را در اختیار داشته باشید. از مهمترین و بارزترین نرم افزارها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره نمود:

–         نرم افزارهای رستر: نرم افزارهای رستر شامل ادوبی لایت روم، فتوشاپ و غیره می باشند که می توان در ادیت نور و رنگ از این نرم افزارها استفاده کرد.

–         نرم افزارهای برداری و متنی: از مهمترین و مشهورترین نرم افزارهای برداری و متنی می توان به کورل، ایلاستریتور و غیره اشاره کرد ه می توان به کمک این نرم افزارها تصاویر مورد نظر خود را به سایز مد نظرتان تغییر شکل دهید.

–         نرم افزارهای صفحه آرایی: از مهمترین نرم افزارهای مربوط به آن می توان به کوارک و پیج میکر اشاره کرد.

اصول مورد توجه در طراحی کاتالوگ

هر کاتالوگی نه تنها بایستی از یک سری مهمترین و اصلی ترین ویژگی ها برخوردار باشد، بلکه بایستی از بی نظیرترین اصول نیز پیروی کند تا بتواند بالاترین میزان تاثیرگذاری را در جلب توجه و نظر مطالعه کنندگان خود داشته باشد. از مهمترین اصولی که در طراحی کاتالوگ بایستی به آن توجه کرد، می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–         کاتالوگ شما بایستی از ابعاد و اندازه های مناسبی برخوردار بوده تا بتواند حجم بالا و مناسبی از اطلاعات را در اختیار داشته باشد.

–         توصیه می شود که از رنگ های متناسب با محصولات و خدمات خود در طراحی کاتالوگ استفاده کنید تا گیرایی بالایی را داشته باشد.

–         لازم است که از لوگو یا آرم تجاری خود، در کاتالوگ خود استفاده کنید تا مشتریان آن را به ذهن خود بسپارند.

 موسسه بسی گرافیک

اگر شما هم به دنبال یکی از موفق ترین و بهترین شرکت ها در زمینه طراحی کاتالوگ هستید، می توانید این فرصت ایده آل و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون با همکاران ما در تماس باشید تا بتوانید درخواست خود را برای طراحی کردن بهترین انواع کاتالوگ به ثبت برسانید. شما همچنین می توانید قبل از شروع کار، نمونه های بسیار ارزشمندی از طراحی های مربوط به کاتالوگ را نیز مورد بررسی و مشاهده قرار دهید تا از این طریق به توانایی ها و استعدادهای همکاران ما آگاه بوده و از این طریق سفارشتان را با خیال راحت به ثبت برسانید.

جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید

نظر شما چیست ؟

Average rating 4.9 / 5. Vote count: 102

No votes so far! Be the first to rate this post.

catalog 2 - طراحی کاتالوگ
brochure 1 - طراحی کاتالوگ
logo 1 - طراحی کاتالوگ
Office suite 1 - طراحی کاتالوگ
Box 1 - طراحی کاتالوگ
poster 1 - طراحی کاتالوگ
light box 1 - طراحی کاتالوگ
Bag 1 - طراحی کاتالوگ
Folder - طراحی کاتالوگ
3 D 1 - طراحی کاتالوگ
billboard - طراحی کاتالوگ
ROLLUP - طراحی کاتالوگ

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

طراحی کاتالوگ و اجرای پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های و مشاغل تخصص ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی با بهترین کیفیت را تجربه کنید.

از تیم گرافیک خلاقانه ما در تبلیغات خود استفاده نمایید.

طراحی سایت و افزایش رتبه در نتایج گوگل از دیگر خدمات تخصصی ما بهره بگیرید.

goldicon2 - طراحی کاتالوگ

همین الان تماس بگیرید !

پاسخگویی 24/7 :  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021

دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 12

goldicon - طراحی کاتالوگ

Go to Top