چاپ بروشور

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

بروشور یکی از ضروری ترین محصولات چاپی است که در قرن بیستم ابداع شد. ایجاد این طرح یعنی چاپ بروشور باعث شد تا مشتریان قادر باشند با خواندن اطلاعات یک محصول و دیدن تصاویر مربوط به آن به طور همزمان بپردازند و از ماهیت آن محصول آگاهی یابند. در این زمان بود که تولیدکنندگان کالا برای معرفی و تبلیغ محصول خود و همچنین فروش آن تصمیم گرفتند راه تازه ای را برای این کار بیابند. یعنی راهی که به واسطه آن بتوانند مطالب و تصاویر مربوط به محصولات خود را به معرض دید بگذارند و از آن راه فروش خود را بالا ببرند. و بالاخره با شدت یافتن انگیزه رقابت در بین تولید کنندگان برای هر چه بهتر نشان دادن تبلیغات‌شان، چاپ بروشور رایج شد.
بروشور از کاتالوگ ارزان تر است، به همین دلیل بیشتر تولید کنندگان به سفارش بروشور بیش از کاتالوگ می پردازند. در گذشته سفارش و چاپ بروشور و کاتالوگ به روش سنتی انجام می شد اما امروزه با گسترش و پیشرفت علم و تکنولوژی این کار به صورت آنلاین انجام می شود.

c030 - چاپ بروشور

هدف از چاپ بروشور چست؟

بروشور کتابچه ای است که از چند صفحه تشکیل شده و در آن اطلاعاتی مبنی بر آموزش استفاده از آن محصول از طرف صاحب کالا درج شده است. چاپ بروشور معمولا به منظور راهنمایی خریدار برای آشنایی کامل او با مشخصات محصول، صورت می گیرد.
بروشور بیشتر جنبه راهنمایی دارد در حالی که کاتالوگ بیشتر جنبه تبلیغی دارد. در واقع هدف اصلی از چاپ بروشور، معرفی محصول و نوشتن توصیفاتی جهت راهنمایی پیرامون آن محصول است. طراحی و چاپ یک بروشور خوب، اصولی و مناسب – که یکی از قوی ترین شیوه های تبلیغات و بازاریابی است – می تواند تاثیر بسیار مهمی در جلب مشتری و افزایش درآمدزایی فروشندگان داشته باشد. در واقع چاپ بروشور تبلیغاتی مناسب و ایده آل، عنصر اصلی و اولیه برای هر بازاریابی است.
قطع اصلی بروشور یک کاغذ A4 است که به شکل های مختلف آن را تا می زنند که به این صفحه های تا خورده «لت» می گویند. بروشورها اغلب تک لتی، دو لتی، سه لتی یا چهار لتی هستند. بروشور اغلب برای مشاغلی که تازه پا گرفته اند و قصد رقابت با رقیبان خود را دارند بیشتر مورد استفاده است.
یکی از انواع بروشور، بروشورهای دولتی هستند که بیشتر برای معرفی یک تکنولوژی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. بروشورهای 3 لتی برای شغل هایی مثل آرایشگری که برای معرفی نیاز به عکس های زیادی دارند مورد استفاده است. لازم به ذکر است این گروه از بروشورها از طرفداران بیشتری در بین بازار برخوردار است.

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100 (24 ساعته)

goldicon2 - چاپ بروشور

نمونه چاپ بروشور

goldicon - چاپ بروشور
c028 1024x869 - چاپ بروشور

بروشورهای تبلیغاتی

گاهی بروشور جنبه تبلیغاتی پیدا می کند و به تبلیغ در مورد یک جنس می پردازد و گاهی هم به معرفی محصول. گاهی در مورد تاریخچه و بیوگرافی شرکت بحث می کند یا از محصولات پیشین خود که طرفداران زیادی هم در بین خریداران داشته صحبت به میان می آورد. ولی در هر صورت آن چه که در چاپ بروشور مهم است و هدف محسوب می شود، مسئله فروش محصول است.
آن چه که در بروشورها مهم است این است که اندازه و سایز مشخصی ندارند و از نظر اندازه متغیرند. بنابراین طراح بروشور برای چاپ بروشور خود کاملا آزادی عمل دارد که بتواند متن یا عکس خود را هر اندازه که بخواهد کوچک یا بزرگ و یا کم یا زیاد کند.
بروشور تا جایی که هدفش معرفی کسب و کار شماست در حد یک بروشور ساده چند تایی کفایت می کند و جوابگوست. اما اگر هدف شما رقابت با رقبایتان است، دیگر این چند برگه بروشور جوابگو نیست و چیزی پیشرفته تر لازم است. و البته زمانی باید دست به چاپ بروشور بزنید که مخاطبان تان کاملا برایتان مشخص باشد. اگر می خواهید بروشور تبلیغاتی چاپ کنید باید اولا توجه داشته باشید تمامی خدماتی را که در گذشته و در حال حاضر در رابطه با محصول انجام داده اید در بروشور معرفی کنید. مسئله دیگر این که بروشور را در تیراژ بالا چاپ کنید. با این کار علاوه بر کاهش صرف وقت و هزینه، نتیجه بهتری هم از تبلیغات خود می گیرید.
اصولا در چاپ بروشورهای تبلیغاتی دو هدف مستتر است: یکی معرفی و ارائه خدمات فعلی و دیگری اهداف و برنامه های آتی. اگر این خط مشی را مشخص کردید مشتری به جدیت شما در کار واقف می شود و با اطمینان خاطر بیشتری به سمت شما می آید.

c029 1024x770 - چاپ بروشور

ویژگی های یک بروشور خوب

یکی از ویژگی های بروشور سایت ما این است که علاوه بر ارائه خصوصیات و مشخصات محصول، یک چشم اندازی از فعالیت های آینده را هم به مخاطب عرضه می کند. مثلا یک بروشور تبلیغاتی لوازم برقی، علاوه بر معرفی محصول خود در قالب عکس و متن، توضیحاتی هم در رابطه با اقدامات آینده که قرار است انجام دهد ارائه می دهد.
نکته دیگر در رابطه با چاپ بروشور گروه ما این است که به قدر کافی از عکس در کنار مطلب استفاده می کند و چیدمان عکس ها در لا به لای مطالب طوری انجام می شود که آن بروشور به خوبی گویای اطلاعات ارائه شده می باشد.
catalog 2 - چاپ بروشور
brochure 1 - چاپ بروشور
logo 1 - چاپ بروشور
Office suite 1 - چاپ بروشور
Box 1 - چاپ بروشور
poster 1 - چاپ بروشور
light box 1 - چاپ بروشور
Bag 1 - چاپ بروشور
Folder - چاپ بروشور
3 D 1 - چاپ بروشور
billboard - چاپ بروشور
ROLLUP - چاپ بروشور

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.
طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های و مشاغل تخصص ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی با بهترین کیفیت را تجربه کنید.
از تیم گرافیک خلاقانه ما در تبلیغات خود استفاده نمایید.
طراحی سایت و افزایش رتبه در نتایج گوگل از دیگر خدمات تخصصی ما بهره بگیرید.

goldicon2 - چاپ بروشور

همین الان تماس بگیرید !

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021
دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 12

goldicon - چاپ بروشور