چاپ جعبه

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

 لزوم نگهداری و پوشاندن جنس ها در جعبه ها، موجب به وجود آمدن صنعت چاپ جعبه شد. جنس جعبه ها معمولا از مقوا است. علاوه بر این که دارای جنس محکمی است، به جنس ظاهر خوشایندی هم می دهد. چاپ جعبه ها می توانند از جنس و کالا در برابر آسیب هایی که ممکن است در محیط بر آن ها وارد شود نگهداری نمایند.
می توان اذعان داشت که جعبه برای فروش یک کالا از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع جعبه ها به عنوان شناسه و معرف جنس هستند. چاپ جعبه مرحله ی آخر، تولید جنس می باشد. این جعبه ها در برگیرنده  همه ی اطلاعاتی است که یک خریدار می خواهد درباره ی محصول خریداری شده اش بداند. در این جاست که کیفیت و ظاهر جعبه ها  بسیار اهمیت پیدا می کند.

c013 1024x606 - چاپ جعبه

جعبه های مقوایی، راهکاری برای نگهداری کالاها به شمار می رود. با جعبه های مقوایی می توان هم کالاهای کوچک و هم کالاهای بزرگی مثل ماشین های سنگین و… را نگهداری کرد.
مقوا محصولی است که در تهیه ی آن از شیوه ی تولید کرافت استفاده می شود. با اضافه نمودن خرده چوب ها به کاغذ و افزودن سولفات سدیم؛ می توان مقوا به دست آورد.
مقواها با توجه به نوع محصولی که نگه می دارند، تفاوت دارند. در کل پنج نوع مقوا می توان در نظر گرفت: مقوای پشت طوسی که پرکاربردترین نوع برای ساخت جعبه می باشد. وسایل یدکی و فویل های آلومینیوم را، در این جعبه ها می گذراند.
نوع دیگر مقوا، کرافت می باشد. این نوع مقوا ضخیم و بسیار محکم می باشد. برای تولیدات خیلی سنگین که نیاز به مراقبت زیادی دارند، استفاده می شود. مقوای ایندربرد که برای نگهداری داروها و تولیدات بهداشتی کاربرد دارد.
مقوای پشت سفید  برای خمیر دندان ها، مواد خوراکی و غذا و دستمال های کاغذی استفاده می شود. هارد باکس هم از محکم ترین جعبه های مقوایی می باشد که از چندین لایه درست شده است. جعبه ی جواهرها و موبایل ها و قطعه های رایانه و شکلات، کفش، کیف، ساعت های مختلف را در هارد باکس ها نگه می دارند. مقوای گلاسه هم که نسبت به سایر انواع خود نرم تر می باشد؛ برای نگهداری داروها، چای و در کل تولیدات با وزن کم، استفاده می شود.
مقواها از هر جنسی که باشند، امکان بالایی برای چاپ بر روی آن ها وجود دارد.

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100 (24 ساعته)

goldicon2 - چاپ جعبه

نمونه چاپ جعبه

goldicon - چاپ جعبه
c014 1024x802 - چاپ جعبه

فرآیند چاپ جعبه

در کل تکنولوژی چاپ جعبه را می توان به دو بخش تقسیم نمود. در آن چه که بیشتر مرسوم است؛ جوهر از طریق شابلون ها، کلیشه و پلیت ها و به صورت غیر مستقیم، به مقوا منتقل می شوند. در شکل دیگر چاپ جعبه؛ منتقل شدن جوهر به روی مقوا، به صورت مستقیم می باشد.
در چاپ به صورت غیر مستقیم از روش های چاپ سیلک اسکرین، چاپ برجسته، روش لیتوگرافی مثل چاپ های افست و چاپ گراور استفاده می کنند. در همه ی این ها از جوهر به شکل مایع استفاده می شود.
روش مستقیم چاپ جعبه، به گروه های الکتروفتوگرافی، چاپ به شکل مغناطیسی، سونوگرافی و چاپ جوهر افشان، چاپ های حرارتی و عکاسی تفکیک می شوند. در روش الکتروگرافی و سونوگرافی، مایع و یک تونر پودر، به کار می برند تا تصویر به وجود بیاید. در روش مغناطیسی  تونر مغناطیسی و در روش جوهر افشان، مرکب مایع و حرارتی به کار می رود. در روش عکاسی چاپ جعبه،  عکس پایانی، به وسیله ی تابیدن نور رنگی به روی سطح چاپ شونده که دارای پوششی حساس به نور است، منتقل می شود.
از روش های متداول در چاپ جعبه می توان به روش افست اشاره نمود. این روش برای چاپ جعبه، روش مناسب و به صرفه ای از نظر هزینه می باشد. افست معمولا برای به وجود آمدن تصویر و یا استفاده از رنگ های جدا شده به روی پلیت، کاربرد دارد.
شیوه ی دیگری در چاپ وجود دارد به نام چاپ لترپرس. معمولا از این شیوه در مرحله های پایانی چاپ جعبه استفاده می شود که برای خط گذاری و برجسته نمودن چاپ، استفاده می شود.

c015 1024x1024 - چاپ جعبه

روش های چاپ جعبه

به طور کلی رایج ترین روش های چاپ بر روی جعبه ها می توان به چاپ مقوایی جعبه، چاپ بر روی  لمینت یا کارتن و دیگری چاپ هاردباکس اشاره نمود.
تکنولوژی پیشرفته ای که امروزه در چاپ جعبه وجود دارد و اهمیتی که به صنعت چاپ داده می شود، بیانگر اهمیتی است که نقش جعبه در فروش کالا و جنس تولیدی دارد. این جعبه های چاپ به مشابه ی ویترینی هستند که کالای خود را به مشتری معرفی می کنند. در واقع نقش تبلیغات برای کالا را ایفا می کنند. هر چقدر که چاپ های روی جعبه و اطلاعاتی که از کالا می دهند ، حرفه ای تر و کامل تر باشد و بتواند بازاریابی خوبی انجام دهد، می توان گفت که این صنعت موفق تر بوده است.
بنابراین تولید کنندگان کالاها بهتر است از کسانی که در این زمینه صاحب تخصص هستند استفاده کنند. گروه فعالین سایت ما besigraphic.ir این افتخار را دارد که در خدمت شما عزیزان باشد.
catalog 2 - چاپ جعبه
brochure 1 - چاپ جعبه
logo 1 - چاپ جعبه
Office suite 1 - چاپ جعبه
Box 1 - چاپ جعبه
poster 1 - چاپ جعبه
light box 1 - چاپ جعبه
Bag 1 - چاپ جعبه
Folder - چاپ جعبه
3 D 1 - چاپ جعبه
billboard - چاپ جعبه
ROLLUP - چاپ جعبه

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.
طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های و مشاغل تخصص ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی با بهترین کیفیت را تجربه کنید.
از تیم گرافیک خلاقانه ما در تبلیغات خود استفاده نمایید.
طراحی سایت و افزایش رتبه در نتایج گوگل از دیگر خدمات تخصصی ما بهره بگیرید.

goldicon2 - چاپ جعبه

همین الان تماس بگیرید !

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021
دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 12

goldicon - چاپ جعبه