چاپ سلفون

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

از مهم ترین کاربردهای سلفون میتوان به بسته بندی انواع مواد غذایی فاسد شدنی یا مواد غذایی خشک و نیمه خشک اشاره کرد. با استفاده از سلفون میتوان هر نوع مواد غذایی را بسته بندی کرده و در زمان بیشتری مورد استفاده قرار داد. اگر سلفون مناسبی برای بسته بندی استفاده نشود و هوا به درون این پلاستیک نفوذ پیدا کند، این سلفون بی کیفیت بوده و کیفیت مواد غذایی شما پایین می آید. بنابراین شما باید از مکان های معتبری اقدام به تهیه سلفون مورد نظر نمایید. از جمله مراکز معتبر چاپ سلفون، یکی از گزینه های بسیار مناسب برای تهیه سلفون با کیفیت و ارزان قیمت تر از سطح بازار گروه فعال سایت besigraphic.ir است.
با حذف واسطه ها و خرید مستقیم از مراکز چاپ سلفون از کیفیت مطلوب در کنار قیمت بسیار مناسب لذت خواهید برد.

dsws - چاپ سلفون

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100 (24 ساعته)

مزیت های چاپ سلفون

به طور کلی چاپ سلفون دارای چه مزایایی است و به چه جهت برای آن ارزش بیشتری قائل هستیم. هزینه کمی که چاپ سلفون ها دارا است، نسبت به کارایی آن ها بسیار با صرفه تر بوده و وجه اقتصادی خوبی برای آن تعریف می شود. گرما و جوهر کمتری در چاپ سلفون استفاده می شود و احتمال آسیب وارد شدن به محیط زیست با چاپ این نوع پلاستیک بسیار کمتر خواهد بود. این دلایل از اساسی ترین موارد مرتبط با چاپ انواع سلفون ها هستند. چاپ سلفونی که دارای ضخامت کمتری است، تحول عظیمی را در دنیای انواع پلاستیک ها ایجاد کرد. مشاهده غذاها و خوراکی ها از پشت یک سلفون با وجود محافظتی که از این مواد غذایی می شود، شاید یکی از هیجان انگیز ترین کاربردهای سلفون باشد. در بیشتر مسابقه های آشپزی، زمان زیادی برای طبخ و سرو انواع غذاها سپری می شود. زمان تهیه غذاها یکسان نیست و ممکن است حشرات یا گرد و خاک محیط آلوده ای را برای غذاها ایجاد کنند، بنابراین استفاده کردن از یک سلفون بسیار با کیفیت در این زمان می تواند نجات بخش آشپزها و کمک آشپزها باشد.

goldicon2 - چاپ سلفون

نمونه چاپ سلفون

goldicon - چاپ سلفون
c022 - چاپ سلفون

نکاتی در مورد چاپ سلفون

چاپ سلفون نیاز به دقت و برنامه ریزی طولانی مدتی دارد، از آن جایی که چاپ کردن برخی از اشیا حساسیت های زیادی را برای شما ایجاد می نماید، باید از یک دستگاه چاپ حرفه ای برای این کار استفاده کنید. اگر چاپ سلفون به درستی انجام نشود، ممکن است مشکلاتی مثل تولید سلفون بی کیفیت و دفرمه شدن کار ایجاد شود. از این رو این کار  باید باید توسط افراد حرفه ای و کاردان انجام شود. چاپ این پلاستیک مخصوص بسته بندی، نیاز به زمان بیشتری نسبت به سایر محصولاتی که از پلاستیک تولید می شوند، دارد.

چاپ انواع سلفون

سلفون ها به روش های مختلفی چاپ می شوند، برخی از آن ها را با استفاده از یک نوع پلیمر خاص تهیه کرده و برای چاپ استیکر و لیبل مورد استفاده قرار می دهند. این نوع سلفون متالایز نام دارد و نوع جدیدی از کاربردهای سلفون را در این نوع چاپ می توانید مشاهده کنید. چاپ سلفون صدفی به رنگ زیبای صدفی می باشد و از مواد لمینت تهیه می شود. این نوع چاپ بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی مثل بستنی استفاده می شود.
چاپ سلفون به صورت شفاف به دو صورت کلی هلیو و فلکسو انجام می شود. برای بسته بندی مواد غذایی خشکی مثل ماکارونی و انواع حبوبات معمولا از این نوع چاپ استفاده می کنند. سلفون شفافی که به صورت pp است فعالیت گسترده ای در بخش های مختلف دارا است. سطح استحکام این چاپ در حدود متوسطی قرار دارد و دارای نقش بسیار موثری برای استحکام بخشیدن به انواع مواد غذایی است. اگر از یک سلفون مناسب برای مواد غذایی استفاده شود، میتوان از خراب شدن آن ها تا سطح زیادی جلوگیری کرد.

c07 1024x635 - چاپ سلفون

یکی از روش های چاپ سلفون که بین انواع نایلون ها و سلفون ها رایج است، روش چاپ سیلک است. روش سیلک نسبت به سایر روش ها برای تولید کمتری مورد استفاده قرار می گرد. در حدود 200 کیلو چاپ سلفون محدوده تعریف شده برای روش چاپ سیلک می باشد. چاپ در تیراژ کم معمولا برای مکان های خاصی استفاده می شود، بنابراین این روش چاپ را باید برای مکان های بسیار خاصی مورد استفاده قرار داد و یک روش عمومی و همیشگی نمی باشد. ابعاد مناسبی باید برای این سلفون ها در نظر گرفته شود. ابعاد مناسب یک نایلون یا سلفون امری است که باید توجه ویژه ای به آن شود. در صورتی که یک نایلون یا سلفون با ابعاد مناسب و طرح مناسب تهیه شود، سطح کیفیت و تعداد سفارشات در این صورت بیش از گذشته خواهد بود.
چاپ فلکسو به صورت 500 کیلو سلفون معمولا انجام می شود. به همین جهت باید برای این چاپ از رنگ های مناسب و ابعاد مناسبی استفاده شود. غلتک های متناسب با این دستگاه های چاپ و پرینتر ها نیز باید با دقت مناسبی استفاده شود. در صورت استفاده از روش فلکسو، چاپ تک به تک سلفون را خواهیم داشت که این کار سبب چاپ سلفون هایی واقعا با کیفیت خواهد شد.
catalog 2 - چاپ سلفون
brochure 1 - چاپ سلفون
logo 1 - چاپ سلفون
Office suite 1 - چاپ سلفون
Box 1 - چاپ سلفون
poster 1 - چاپ سلفون
light box 1 - چاپ سلفون
Bag 1 - چاپ سلفون
Folder - چاپ سلفون
3 D 1 - چاپ سلفون
billboard - چاپ سلفون
ROLLUP - چاپ سلفون

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.
طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های و مشاغل تخصص ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی با بهترین کیفیت را تجربه کنید.
از تیم گرافیک خلاقانه ما در تبلیغات خود استفاده نمایید.
طراحی سایت و افزایش رتبه در نتایج گوگل از دیگر خدمات تخصصی ما بهره بگیرید.

goldicon2 - چاپ سلفون

همین الان تماس بگیرید !

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021
دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 12

goldicon - چاپ سلفون