چاپ لیبل

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

چاپ لیبل: لیبل یک نوع برچسب می باشد که به روی کالاها و جنس های گوناگون مصرفی و صنعتی، چسبانده می شود. در چاپ لیبل تلاش شده است که هر گونه آگهی و اطلاعات اولیه ای که مشتری برای خرید کالایش نیاز دارد، چاپ شود. بر روی لیبل می توان بارکد، قیمت محصول، نشانی و اسم فروشگاه، تلفن کارخانه یا کارگاه تولیدی و یا شرکت تولید محصول را مشاهده کرد. همین طور مشتری می تواند تا حدودی در ارتباط با کالای خریداری شده اش، آگاهی هایی مثل این که چه موادی در ساخت آن به کار رفته اند را به دست آورد.
جنس و نوع چاپ لیبل؛ با توجه به کالاها و مصارف مختلف فرق دارد.

c04 1024x822 - چاپ لیبل

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100 (24 ساعته)

از انواع چاپ لیبل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ لیبل کاغذی یا چسب دار رایج ترین چاپ لیبل می باشد. در رنگ های مختلف هستند. اکثرا در صنعت غذایی، نساجی و لباس و… استفاده می شوند. ماندگاری کمی هم دارند.
2 ـ لیبل های حرارتی مشخصه ی مهمشان این است که به ریبون احتیاجی ندارد. ولی پس از مدت زمانی لیبل رنگ خودش را از دست می دهد.
3 ـ لیبل های متال که از نوعی آلیاژ فلزی درست شده اند. خاصیت چسبناکی بالایی دارند و خش هم به آن ها وارد نمی شود. دوامشان هم در مقابل گرما و مواد شوینده بالا می باشد.
4 ـ لیبل های پی وی سی از جنس پلاستیک می باشند. در مقابل گرما و حرارت زیاد و باران دوام می آورند.
به طور کلی چاپ لیبل خود یک تخصص می باشد که نیازمند، فردی حرفه ای با تخصص بالا در گرافیک می باشد.

goldicon2 - چاپ لیبل

نمونه چاپ لیبل

goldicon - چاپ لیبل
c05 1024x673 - چاپ لیبل

اهمیت استفاده از چاپ لیبل:

با گذر زمان همه ی کالاها و اجناس مورد استفاده ی مردم، دارای بسته بندی های مخصوص به خود، می شوند. از مواد غذایی و آرایشی و شوینده ها گرفته تا انواع پوشاک و تولیدات صنعتی و…. همه و همه با  بسته بندی یا شیوه ی نگهداری خاص خود راهی بازار می شوند. در این جاست که چاپ لیبل لزوم پیدا می کند. تا مشتری یا مصرف کننده هنگام خرید از محتویات و مواد تشکیل دهنده ی محصول آگاهی پیدا کند و بتواند برای خرید تصمیم گیری بهتری داشته باشد. بعضی از لیبل ها حاوی بارکد می باشند. بارکدها  مانع از ارسال نادرست محصول می شوند و در مواردی هم این امکان وجود دارد که به کمک بارکد هایی که روی لیبل به چاپ می رسند، از موجود بودن محصول مطلع شوند. یکی از مهم ترین فایده ی چاپ لیبل، لیبل زدن بر روی تولیدات غذایی و بهداشتی و آرایشی می باشد. به این دلیل که مصرف کننده بتواند از مواد به کار برده شده در این محصولات آگاه شود. همین طور تاریخ تولید و انقضایی که روی لیبل می باشد، در تصمیم گیری مخاطب، هنگام خرید اهمیت دارد.
هنگام چاپ لیبل برای تولید محصولاتی مثل ضدعفونی کننده ها، شوینده ها با مصارف گوناگون و از این قبیل حتما می بایست نوشته شود که از دسترس کودکان دور باشد و میزان دمای مناسب برای نگهداری آن هم ذکر شود. این اطلاعات بر روی لیبل؛ برای استفاده ی مخاطب مهم می باشد. چون برخی از این نوع تولیدات حتی برای غیر از کودکان؛ هم حساسیت های تنفسی و یا پوستی به همراه خواهد داشت.
چاپ لیبل برای بسته بندی محصولاتی مانند هم؛ که نیاز به جداسازی سلیقه ای و ذائقه ای دارند هم مهم می باشد. مانند انواع شکلات ها و شیرینی ها و.. تا مصرف کننده بتواند با مراجعه به اطلاعاتی که روی لیبل هست، انتخاب خود را داشته باشد.
در چاپ لیبل به طبقه بندی کالا هم، اشاره می شود. برای مثال لیبل حاوی اطلاعات طبقه بندی شده بر روی شامپوها (مناسب موی چرب، خشک، نرمال) به مصرف کننده کمک می کند تا شامپوی مناسب موی خود را برگزیند.
گاهی در چاپ لیبل بر روی کالاها، به مواردی از قبیل قرعه کشی، یا جایزه های سفر اشاره می شود. این کار برای این است که مشتری برای خرید انگیزه پیدا کند. تولیدکنندگان با این ترفند سعی در فروش هر چه بیشتر محصولاتشان دارند.

c06 1024x471 - چاپ لیبل

از دیگر کارکردهای مهم در چاپ لیبل؛ اشاره به میزان موادی است که در تولید محصول به کار رفته است. مثلا برای کسانی که به بیماری فشار خون دچار هستند، این نکته که چقدر سدیم در تولید محصول مورد نظرشان به کار رفته است؛ مهم می باشد. لیبل با درج اندازه ی سدیم محصول، می تواند این انتظار مشتری را هنگام خرید برآورده کند. در ارتباط با کسانی که حساسیت های غذایی دارند هم بدین گونه می باشد. با توجه به لیبل ماده ی غذایی مشتری متوجه می شود این ماده ی غذایی و یا مواد تشکیل دهنده ی آن، دربرگیرنده ی چیزی هستند که او به آن ها حساسیت دارد یا نه. این بخش از فایده ی لیبل ها، به سلامتی مخاطب یاری می رساند.
بر روی لیبل ها، بهای محصول هم نوشته شده است که به تصمیم گیری مشتری برای خرید کمک می کند.
به طور کلی می توان به لیبل ها به عنوان شناسنامه ی محصولات و تولیدات نگاه کرد. هر چه قدر این شناسنامه با توجه به نوع کالا کامل تر باشد؛ مصرف کننده، خریدی  مطمئن و راحت تر خواهد داشت.
خدمات سایت ما besigraphic.ir  این افتخار را دارد که پذیرای درخواست شما باشد.
catalog 2 - چاپ لیبل
brochure 1 - چاپ لیبل
logo 1 - چاپ لیبل
Office suite 1 - چاپ لیبل
Box 1 - چاپ لیبل
poster 1 - چاپ لیبل
light box 1 - چاپ لیبل
Bag 1 - چاپ لیبل
Folder - چاپ لیبل
3 D 1 - چاپ لیبل
billboard - چاپ لیبل
ROLLUP - چاپ لیبل

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.
طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های و مشاغل تخصص ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی با بهترین کیفیت را تجربه کنید.
از تیم گرافیک خلاقانه ما در تبلیغات خود استفاده نمایید.
طراحی سایت و افزایش رتبه در نتایج گوگل از دیگر خدمات تخصصی ما بهره بگیرید.

goldicon2 - چاپ لیبل

همین الان تماس بگیرید !

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021
دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 12

goldicon - چاپ لیبل