چاپ نایلون

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

امروزه چاپ نایلون یکی از مهمترین تولیدات صنعتی در سطح جهان است. صنایع مختلفی از نایلون استفاده می کنند و از فواید بسیار خاص آن بهره می برند. به علت نیمه سخت بودن نایلون، آن را برای استفاده های گوناگونی مانند چاپ نایلون مناسب دانسته اند.
از مهم ترین ویژگی های چاپ نایلون، مقاومت بالای آن در برابر گرما و ضربه است. سایش از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای یک وسیله بیافتد. مقاومت بالای نایلون در برابر سایش ستودنی است و صنعت چاپ نایلون بسیار پراهمیت است.
حتما تا به الان حکایت های زیادی از ماندگاری نایلون شنیده اید، داستان ماندگاری این ابزار در طبیعت تا به الان نقل محافل بوده است. به همین سبب بهتر است در استفاده از آن تمامی موارد ایمنی را رعایت کنید.

7888 - چاپ نایلون

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100 (24 ساعته)

نحوه ایجاد نایلون

رشته های پلیمری نایلون، به دمایی در حدود 250 درجه نیاز دارند، بنابراین تولید نایلون و چاپ نایلون به دمای بسیار زیادی نیاز دارد. به طوری که چاپ نایلون در دمای 220 درجه ممکن است مشکلاتی را ایجاد نماید و کیفیت این نایلون اصلا مناسب نمی باشد. البته برخی از دستگاه های مخصوص چاپ ، اجازه دارند در دمای 220 درجه نیز فعالیت کنند و نایلون هایی ارزان تر را تولید نمایند.

برخی امکانات لازم برای چاپ نایلون

برای این نوع چاپ نیاز است که برخی از سخت افزارها برای این کار تهیه شود. بستر مورد نیاز برای چاپ نایلون به دمای خاصی در حدود 70 تا 90 درجه سانتی گراد نیاز خواهد داشت. از دیگر امکانات سخت افزاری خاص برای چاپ نایلون، می توان به سطح مناسب برای این کار اشاره کرد. گره های تمام فلزی که دارای دمایی در سطح 225 تا 265 هستند، از دیگر امکانات بسیار خاص برای چاپ نایلون می باشند. از آن جایی که چاپ نایلون نیاز به دمای بسیار زیادی دارد، باید از خنک کننده های بسیار فعال و مناسبی برای چاپ این ابزار استفاده کرد. در صورتی که از خنک کننده ها برای خنک کردن سطح استفاده نشود، مشکلات سخت افزاری بسیار زیادی برای این بخش از دستگاه های چاپ ایجاد خواهد شد. مشکلات زیادی در چاپ ابزارهای صنعتی مختلف وجود دارد که با استفاده از امکانات مناسب می توان این مشکلات را تا حد زیادی برطرف کرد. رشته هایی که در این بخش بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا از نوع خشک بوده و با صرف چند ساعت می توان رشته هایی بسیار با کیفیت را برای این کار تولید نمود.

رایج ترین وسیله هایی که برای تولید نایلون استفاده می شود، عبارتند از:

مهره و پیچ و واشر از مهم ترین وسیله ها برای تولید یک نایلون با کیفیت هستند. همچنین باید از دستگاه های خاصی مثل کروات کابل و دنده استفاده شود تا یک نایلون بسیار با کیفیت تولید شود.

goldicon2 - چاپ نایلون

نمونه چاپ نایلون

goldicon - چاپ نایلون
c08 1024x673 - چاپ نایلون

چاپگرهای مناسب برای چاپ

چاپگرهایی که معمولا برای چاپ نایلون مورد استفاده قرار می گیرند، باید سه بعدی بوده و در دمای مناسب اقدام به تولید نایلون های بسیار حرفه ای نمایند. چاپگرها باید در یک مکان با دمای مناسب فعالیت کنند، این چاپگرها باید دارای خنک کننده هایی بسیار قوی باشند. به علت تولید حرارت بسیار زیاد در بخش های مختلف این چاپگر، باید از نوع بسیار مناسب خنک کننده برای این نوع چاپ استفاده شود.
در واقع چاپگرهای مخصوص چاپ نایلون، قادر به تحمل حرارت 100 درجه سانتی گراد محیط نیستند و لازم است محیطی خنک برای این چاپگرها آماده شود. رشته های نایلون بکار رفته در درون این چاپگرها، دارای قدرت بسیار زیادی برای چسبندگی و ارتقای سطح کیفی وسیله های پلاستیکی هستند. چاپگرهایی که برای پرداخت و تولید نایلون از این رشته ها استفاده می شود، باید قدرت تولید یک نایلون قوی را داشته باشد.
ضریب اصطکاک این دستگاه های چاپ باید در محدوده بسیار مناسبی قرار داشته باشد. این ضریب نباید از محدوده خاصی بیشتر بوده و لولاها و چرخ دنده های این دستگاه نیز نباید دارای ضریب اصطکاک زیادی باشند. به همین جهت در هنگام تولید نایلون باید به کیفیت دستگاه چاپ توجه زیادی داشت. نکات زیادی بر روی افزایش میزان کیفیت دستگاه های چاپ و نایلون تاثیر گذار هستند. این نکات در واقع ابعاد تازه ای از ساخت یک نایلون را برای شما روشن می کنند.

c02 1024x675 - چاپ نایلون

نکاتی در مورد چاپ نایلون

درجه استانداری باید برای چاپ وسیله هایی مثل نایلون در این دستگاه ها تعیین شود. در این صورت لازم است که شما با تمامی ابعاد مرتبط با این دستگاه ها آشنا باشید تا مشکلات کمتری را در بخش های مختلف با چاپ انواع نایلون ها را تجربه کنید. انواع چاپ نایلون یکی از این نکات بسیار مهم است، شاید سه نوع متفاوت چاپ پلاستیک داشته باشیم. سیلک و فلکسو در کنار مدل هلیو گراور از انواع بسیار متفاوت چاپ پلاستیک ها هستند. چاپ هلیو گراور و فلکسو ماهیت مشابهی دارند اما در چاپ هلیو گراور، تعداد سفارشات بسیار زیادتری را آماده سازی می کنند. چاپ سیلک را هم نوعی چاپ تک به تک نایلون می دانند که برای سفارشات زیاد مناسب نیست.
جهت مشاوره بهتر چاپ با کارشناسان ما در سایت besigraphic.ir ارتباط بگیرید.
catalog 2 - چاپ نایلون
brochure 1 - چاپ نایلون
logo 1 - چاپ نایلون
Office suite 1 - چاپ نایلون
Box 1 - چاپ نایلون
poster 1 - چاپ نایلون
light box 1 - چاپ نایلون
Bag 1 - چاپ نایلون
Folder - چاپ نایلون
3 D 1 - چاپ نایلون
billboard - چاپ نایلون
ROLLUP - چاپ نایلون

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.
طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های و مشاغل تخصص ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی با بهترین کیفیت را تجربه کنید.
از تیم گرافیک خلاقانه ما در تبلیغات خود استفاده نمایید.
طراحی سایت و افزایش رتبه در نتایج گوگل از دیگر خدمات تخصصی ما بهره بگیرید.

goldicon2 - چاپ نایلون

همین الان تماس بگیرید !

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021
دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 12

goldicon - چاپ نایلون