چاپ کاتالوگ

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

کاتالوگ یک وسیله مهم برای امر تبلیغات است که صاحبان مشاغل و مدیران برندها برای معرفی و شناساندن کسب و کار خود به سایرین باید از آن استفاده کنند.  به عبارت بهتر چاپ کاتالوگ دفترچه ای است که اطلاعات یک محصول به طور کامل در آن درج می گردد که مشتری یا هر مخاطب دیگر بتواند به راحتی با مطالعه آن از ویژگی های محصول آگاهی یابد. برای اطمینان از تاثیر بیشتر کاتالوگ بر روی افراد و در نتیجه فروش بیشتر، باید به چاپ کاتالوگ و طراحی آن توجه و دقت ویژه نمود.

c016 1024x798 - چاپ کاتالوگ

عوامل موثر بر چاپ کاتالوگ

یکی از عوامل موثر بر چاپ کاتالوگ شکل فونت و سایز آن و همچنین انتخاب عکس ها و طرز صفحه آرایی است. بهتر است که از دو یا سه فونت متفاوت برای ایجاد هارمونی بهتر استفاده شود.
رنگ کاتالوگ یکی از عوامل مهم در چاپ کاتالوگ برای جذب بیشتر مشتری است. سعی کنید از رنگ هایی استفاده کنید که از نظر روانشناسی رنگ ها حرفی برای گفتن داشته باشند و به اصطلاح زبان حرف زدن داشته باشند.
آیتم مهم بعدی در طراحی و چاپ کاتالوگ انتخاب عکس مناسب است. برای چاپ کاتالوگ خود عکس هایی را برگزینید که بتوانند پیام کاتالوگ را در رابطه با فروش آن محصول خاص به خواننده القا نمایند.

مزایای چاپ کاتالوگ

در کاتالوگ اطلاعاتی از قبیل قیمت محصول، کد محصول، لینک وب سایت فروشگاه و سایر اطلاعات تکمیلی درج می شود و مشتریان با مطالعه دقیق می توانند این اطلاعات را استخراج کنند. وارد کردن شناسه یا همان کد محصول امکان دسترسی مشتریان را به محصول مورد نظرشان راحت تر می کند. امکان بارگذاری حداقل 500 محصول در هر کاتالوگ وجود دارد. با مرور و مطالعه خدمات یک محصول مشتریان ارتباط بهتری با آن محصول برقرار می کنند و آن را با دوستان دیگر خود به اشتراک می گذارند.
چاپ کاتالوگ برای شغل های کوچک هم این امتیاز را دارد که با تبلیغ کسب و کار خود و انتشار آن از طریق کاتالوگ مشتریان بیشتری را جلب می کنند. کاربران لینک، کاتالوگ را با استفاده از فضاهای مجازی به اشتراک می گذارند و به این شکل خریداران بیشتری جذب این فروشگاه ها و مشاغل کوچک می گردند.

تلفن مشاوره و استعلام قیمت : 09128886100 (24 ساعته)

goldicon2 - چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

goldicon - چاپ کاتالوگ
c017 1024x765 - چاپ کاتالوگ

انواع کاتالوگ

کاتالوگ ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند ولی چاپ کاتالوگ بیشتر در سه دسته علمی – هنری و فروش قرار می گیرد.
چاپ کاتالوگ به دو روش صورت می گیرد: چاپ افست که برای تیراژهای بالا به کار می رود و چاپ دیجیتال برای تیراژهای پایین.
همان طور که گفته شد بسیاری از فروشگاه ها، ارگان ها و نهادها برای تبلیغ و معرفی کالاها و محصولات خود به چاپ کاتالوگ می پردازند. آنها به دلیل هزینه بالای چاپ از چاپ دیجیتال در تیراژ پایین استفاده می کنند. چاپ دیجیتال این مزیت را دارد که نه تنها ارزان تر است و باعث صرفه جویی در هزینه می شود بلکه از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است.
اطلاعاتی که در کاتالوگ ها چاپ می شوند معمولا می تواند شامل اطلاعاتی از قبیل عکس محصول، قیمت محصول و توضیحاتی در مورد نحوه استفاده از آن محصول برای مصرف کنندگان و اطلاعاتی مشتمل بر سایز و تعداد و رنگ و مشخصاتی از این قبیل برای فروشنده باشد.

ویژگی های یک کاتالوگ خوب

– اولین ویژگی یک کاتالوگ خوب و مناسب، ساده و سبک بودن آن است.
– یک کاتالوگ خوب باید قابل حمل باشد تا استفاده از آن برای همه مشتریان راحت بوده و به آسانی بتوانند هر جا که باشند به مطالعه دقیق و کامل آن بپردازند.
– در رنگ بندی کاتالوگ باید 4 رنگ مختلف به کار رفته باشد.
– اطلاعات کاتالوگ باید طوری کامل و جامع باشد که جای هیچ گونه ابهامی باقی نگذاشته و پاسخ تمامی سوالات موجود باشد.
– هماهنگی بین عکس و متن از دیگر ویژگی های یک کاتالوگ استاندارد است.
– توضیحات کاتالوگ نباید فهرست وار و کوتاه باشد بلکه باید برای هر عنوان توضیح کامل ارائه شود و به نوشتن عنوانِ صرف بسنده نگردد.
– برای زیباتر جلوه کردن کاتالوگ می توان روی آن یک روکش از جنس سلفون کشید.
– انسجام در ارائه اطلاعات در کاتالوگ از دیگر ویژگی های یک کاتالوگ خوب است. چرا که پراکندگی و آشفتگی در مطالب کاتالوگ باعث سردرگمی خواننده می شود.
– در نحوه ارائه مطالب باید حقیقت صرف گفته شود و از اغراق درباره یک محصول جداً خودداری گردد.

c018 1024x768 - چاپ کاتالوگ

استفاده از کاتالوگ می تواند فروش شما را به نحو چشمگیری بالا ببرد. به جای اینکه حجم انبوهی از عکس ها و مطالب را به طور پراکنده و جدا جدا با خود حمل کنید، تمامی آنها را به طور منسجم، منظم و هماهنگ در یک دفترچه گردآوری شده همیشه همراه خود دارید و هر جا که می رسید ارائه می دهید.
در ارائه کاتالوگ باید کلیه اصول را رعایت کنید چرا که همان قدر که چاپ کاتالوگ می تواند باعث رونق و موفقیت در کسب و کارتان شود به همان میزان هم اشتباه در ارائه یک کاتالوگ و رعایت نکردن اصول آن، می‌تواند در کار شما اختلال ایجاد کند.
catalog 2 - چاپ کاتالوگ
brochure 1 - چاپ کاتالوگ
logo 1 - چاپ کاتالوگ
Office suite 1 - چاپ کاتالوگ
Box 1 - چاپ کاتالوگ
poster 1 - چاپ کاتالوگ
light box 1 - چاپ کاتالوگ
Bag 1 - چاپ کاتالوگ
Folder - چاپ کاتالوگ
3 D 1 - چاپ کاتالوگ
billboard - چاپ کاتالوگ
ROLLUP - چاپ کاتالوگ

ما در هر پروژه‌ تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.
طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی مورد نیاز کارخانه ها و شرکت های و مشاغل تخصص ما می باشد. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی با بهترین کیفیت را تجربه کنید.
از تیم گرافیک خلاقانه ما در تبلیغات خود استفاده نمایید.
طراحی سایت و افزایش رتبه در نتایج گوگل از دیگر خدمات تخصصی ما بهره بگیرید.

goldicon2 - چاپ کاتالوگ

همین الان تماس بگیرید !

مشاوره و استعلام قیمت:  09128886100

تلفن : 22 370 889 – 021
          22 263 889 – 021
دفتر مرکزی: تهران ، میدان فردوسی ، کوچه شاهرود ، پلاک 8 ، واحد 12

goldicon - چاپ کاتالوگ